13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela oraz Ślubowania klasy pierwszej.![]()
W tym uroczystym dniu nasi pierwszoklasiści stali się oficjalnie uczniami. ![]()
![]()
W szkolne progi wkroczyli dumnie z pomocą starszych kolegów i koleżanek recytując wiersze, śpiewając piosenkę oraz przypominając wszystkim to kim jest prawdziwy uczeń i jakie ma obowiązki. ![]()
Pierwszaki zaprezentowali się na 6 z plusem! ![]()
W kolejnej części uroczystości uczniowie podziękowali wszystkim nauczycielom za wkład i pracę jaką wykonują codziennie aby kształcić młode pokolenie. ![]()
![]()
Dziękujemy serdecznie przedstawicielom Rady Rodziców za przygotowanie poczęstunku ![]()
„Dzieci rodzą się ze skrzydłami.
Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”
Janusz Korczak




