Sponsorzy

Na tej stonie znajdziecie Państwo naszych Sponsorów oraz wspierające nas Firmy.


W okresie ferii, dzięki ogromnemu zaangażowaniu grupy „przyjaciół” Niepublicznej Szkoły im. Henryka Sienkiewicza w Nowym Radzikowie, udało się naprawić znaczną część dachu, który od wielu lat przysparzał nam problemów. W skład ww. grupy weszli:

Łukasz Rajczak
Dawid Rajczak
Marek Turkowski
Zbigniew Buks
Paweł Nowak
Rafał Zych
Krzysztof Chołuj
Rafał Jakubiak
Mariusz Boryś

Na szczególną uwagę zasługuje obecność Dawida Rajczaka, który jest „świeżym” absolwentem Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Nowym Radzikowie. Jego postawa daje wyraźny sygnał, że kultywowanie tradycji szkoły publicznej jest jak najbardziej potrzebne, że ludzie, którzy kończą Szkołę Podstawową w Nowym Radzikowie są wspaniałymi członkami społeczności gminnej.

Naprawa dachu nie mogłaby się jednak obejść bez rzeczy najważniejszej czyli papy 🙂 Na szczęście istnieją jeszcze na tym świecie firmy, które potrafią się dzielić z innymi. Serdecznie dziękujemy Hurtowni Materiałów Budowlanych PIK za ofiarowanie 255 m2 papy 🙂

Wszystkim z całego serca bardzo dziękujemy 🙂

Pragniemy również podziękować całemu Zarządowi Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Radzikowo Nowe i Okolic oraz wszystkim sprzyjającym osobom, za niespożyte pokłady siły i chęci, za codzienną, czasami bardzo żmudną i bardzo rzadko widoczną (i docenianą) pracę na rzecz naszej wspólnej Szkoły. Dziękujemy za wiele bardzo cennych i ciekawych inicjatyw, za spojrzenie na szkołę z innej perspektywy.

Bez Was to wszystko, co udało Nam się osiągnąć nie byłoby możliwe.

1.P.H.U. Urszula Sokołowska, 09-100 Płońsk, ul. Wyszogrodzka 55
2. Urmasz. Części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych. Wieczorków 27, 09-100 Płońsk 

Fundacja Orlen "Dar Serca"
Fundacja Orlen "DAR SERCA"

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.  Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.

Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.”

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania na ręce Fundacji Orlen Dar Serca, za bezinteresowną pomoc okazaną przy zakupie i instalacji pieca grzewczego dla naszej szkoły.

Państwa postawa jest dla nas nieocenioną wskazówką do dalszej pracy oraz świadectwem, że są ludzie dobrej woli i wielkiego serca, dla których dobro dziecka jest wartością nadrzędną.

Głęboko wierzymy, że okazana przez Państwa siła serca i przyjazna dłoń będzie nas wspierać w dalszej pracy, podejmowanej dla dobra dzieci i młodzieży.

Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną Naszej Szkole

z serca DZIĘKUJĄ

Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekcja Szkoły