Samorząd Uczniowski

W skład samorządu uczniowskiego wchodzą wszyscy uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Nowym Radzikowie. Są oni dumnie reprezentowani przez radę samorządu uczniowskiego w składzie:

Przewodniczący SU: Filip

Cześć, jestem Filip mam 13 lat. Chodzę do klasy 7. W samorządzie jestem już 3 lata . W wolnym czasie lubię grać w gry oraz jeździć z kolegami .

Zastępca przewodniczącego SU: Ola

Cześć jestem Ola. W samorządzie jestem już trzeci rok. W wolnym czasie gram na ukulele. Lubię gotować i piec. Lubię zwierzęta. Uważam że jestem kreatywną i zabawną osobą. To wszystko o mnie! Do zobaczenia 😀

Skarbnik SU: Szymon

Mam na imię Szymon. Mam 13 lat i chodzę do 7 klasy podstawówki. Uwielbiam grać w gry komputerowe – szczególnie takie z wyścigami i strzelaniem. Bardzo interesuje się motoryzacją i potrafię powiedzieć markę i rodzaj samochodu patrząc tylko na wygląd. Mój tata ma sklep motoryzacyjny, więc chyba odziedziczyłem zamiłowanie do aut właśnie po nim. Interesuje się też wędkarstwem. Tego akurat nauczył mnie dziadek. To chyba tyle. Dzięki za przeczytanie i do następnego razu.

Opiekunem SU w roku szkolnym 2023/2024 jest pani Julita Grzybowska.