Powrót Enigmy

Samorząd Uczniowski Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Nowym Radzikowie zaprasza wszystkie Szkoły z terenu gminy Czerwińsk nad Wisłą do wspólnego eksperymentu z kodowaniem „Powrót Enigmy”, który organizujemy dla upamiętnienia pracy wspaniałych polskich matematyków: Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego. 

Wskazówki dotyczące kodowania:

W przypadku samych współrzędnych, np. B2 – należy wypełnić (polecenie cieniowanie) daną komórkę w danym kolorze, który widnieje obok w kwadracie.
W przypadku współrzędnych łączonych, typu: G3 – G7, należy wypełnić wszystkie komórki od G3 do G7, czyli G3, G4, G5, G6 i G7.

Przygotowaliśmy wyzwania dla każdej ze szkół, jak również dla pracowników Urzędu Gminy w Czerwińsku nad Wisłą, gdyż w obliczu wspólnej historii i wspólnego świętowania, do wyzwań powinniśmy podchodzić razem 🙂 Poniżej znajdą Państwo wyzwanie dla siebie do pobrania. Wystarczy kliknąć w logo lub zdjęcie szkoły.

Urząd Gminy w Czerwińsku nad Wisłą
Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chociszewie
Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodźcu
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Goławinie

 

    Jako pomysłodawcy akcji proponujemy Szkołę Podstawową       w Czerwińsku nad Wisłą, aby zechciała przygotować 2 turę akcji (zadania według własnego pomysłu i uznania) i wytypować kandydata do 3 tury.

Regulamin akcji "Powrót Enigmy"