Samorząd Uczniowski

W skład samorządu uczniowskiego wchodzą wszyscy uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Nowym Radzikowie. Są oni dumnie reprezentowani przez radę samorządu uczniowskiego w składzie:

Przewodnicząca SU: Karolina

Cześć, jestem Karolina. Jeśli mam coś o sobie powiedzieć, to od razu zaznaczam, że nie jest to ani łatwe, ani przyjemne. Jednym z moich ulubionych słów jest słowo „nie”, ale całe szczęście coraz rzadziej go używam. Lubię biegać. Wierzę w siebie (niezbyt mocno na razie), ale jestem otwarta na nowe pomysły, choć nie zawsze 🙂 Są dni, gdy mnie wszystko denerwuje, lecz są i takie, gdy ja denerwuję innych. Jak każdy mam wady, ale pracuję nad tym.
Staram się być sobą, tylko tyle i aż tyle.

Zastępca przewodniczącego SU: Jola

Hej, tu Jola. To, że chodzę do klasy 6-tej nie oznacza, że niewiele umiem. Wręcz przeciwnie, średnia 5,0 to dla mnie chleb powszedni. Jeśli można coś poprawić chętnie się tego podejmuję. Można na mnie polegać, jestem ambitna i zawsze staram się pomóc.

Skarbnik SU: Damian

Jestem Damian. Jestem uczniem klasy VI. Coś o mnie: próbuje grać w piłkę nożną, lubię gry komputerowe i zwierzęta. W sumie to w skrócie o mnie. Nigdy nie mówię nie, gdyż uważam, że w każdej chwili można coś zmienić. Mam doświadczenie 🙂 i można mi zaufać. Po prostu jestem właściwym człowiekiem na właściwym miejscu 🙂

Opiekunem SU w roku szkolnym 2019/2020 jest pan Aleksander Olczyk.